کاربر نویسنده
فرشاد بقائی
farshad

گالری آران

تهران , تهران
0 تومان
امکانات حمل و نقل
امکانات تفریحی
آدرس مکان
گالری آران در خیابان حافظ، خیابان نوفل لوشاتو، نرسیده به سفارت فرانسه، کوچه لولاگر، پلاک ۵ قرار دارد
مشاوران این مکان

5 / 5 از 1 رای
Rating:
0 لایک 0 نظرات

گالری آران

معرفی گالری آران

گالری آران یکی ار کالری های مهم و جذاب تهران می باشد این گالری به نمیای اثار هنری ویژای می پردازد همچون همچون نقاشی و لیتوگرافی و همچنین آثار حجمی مختلف می‌پردازد گالری آران توانسته با ساختن محیطی زیبا و دلنشین توانسته دوستادارن هنر بسیاری رابه برای بازدید از این گالری جلب می کند البته گفتن این نکته شاید جالب و مفید باشد که بگویم که در این گالری یک کافه بسیار زیبا که در آن آن به خوردن و نوشیدن خوراکی‌های خوشمزه و گپ زدن با دوستان خود بپردازید. معماری گالری آرار اینن و کافه ری‌را بسیار زیبا و یکی دیگر از جاذبه‌های آن است. ساعت کار این گالری از ۹ صبح تا ۲۳ است؛ گالری آران روزهای شنبه تعطیل است.

دسترسی

برای رسیدن به گالری آران می‌توانید از مترو استفاده کنید. کافی است در ایستگاه فردوسی یا چهارراه ولیعصر در خط ۴ مترو از ایستگاه خارج شوید. در خیابان انقلاب به سمت خیابان حافظ حرکت کنید و پس از آن در خیابان نوفل لوشاتو به کوچه لولاگر بروید و به گالری آران برسید. همچنین می‌توانید از اتوبوس‌های مسیر میدان بهارستان - میدان جمهوری استفاده کنید و در ایستگاه حافظ از اتوبوس پیاده شوید و پس از حرکت به سمت شمال در خیابان حافظ، به خیابان نوفل لوشاتو، کوچه لولاگر و گالری آران برسید.

ساعات و زمان های بازدید

روزهای تعطیل: شنبه‌ها ساعات کار: 13 تا 19 تلفن: 66707975 پست الکترونیک: info@aarangallery.com ساعات بازدید روزهای جمعه از 16 الی 20 است